Assortiment
Toegankelijke, fruitige witte wijn met geuren van appel, peer, perzik en witte bloemen. Mooi sappig en soepel van smaak met wit fruit en milde zuren. Elegante, droge finale met lichte amandelnuances. Lekker om solo te drinken of bij gevulde vissoep of paddenstoelenravioli.
7,70
Vanaf 12 flessen 7,10 per fles
Licht gekleurde rosé met zoete fruittonen (aardbei, meloen, abrikoos) en bloemige nuances in de geur. Toegankelijk, sappig en intens fruitig in smaak met milde zuren en een subtiel zoetje in de afdronk. Lekker om te drinken als aperitief, borrelwijn of bij zomerse fruitsalades.
7,20
Vanaf 12 flessen 6,60 per fles
Droge, krachtige witte wijn uit Italië, met de geur van rijpe abrikozen, amandel en eikenhout. De volle, dikke smaak combineert uitstekend met vis of gevogelte.
14,85
Vanaf 12 flessen 13,65 per fles
Italiaanse rode wijn met de verfijnde geur van kruiden, specerijen en gekonfijt fruit. Dankzij de volle, elegante smaak erg lekker bij fijne pastagerechten, met kalf of vegetarisch.
10,50
Vanaf 12 flessen 9,65 per fles
Voordelen eigen account