Welkom bij de exclusieve collectie van halfzoete witte wijnen van Jos Beeres. Onze zorgvuldig samengestelde selectie biedt een diversiteit aan smaken die elke wijnliefhebber zal bekoren. Van de fruitige aroma's tot de zachte, zoete afdronk, elke fles uit onze collectie staat garant voor kwaliteit en genot.
Expressieve witte wijn met tonen van limoen, ananas en witte bloemen. Verleidelijk, levendig fris en verfijnd in smaak. Puur drinkgenot met bescheiden alcohol en subtiel zoetje in de finale. Ideaal om te drinken als aperitief en culinair multi-inzetbaar: van sushi en paté tot pittige, Aziatische gerechten.
Geurige, zachte Cava met een fijn fruitig en licht floraal aroma; de smaak is mild-zoet en eindigt aromatisch en evenwichtig. Prima aperitief bij mild kruidige hapjes.
Citroengeel en licht parelend met geurige aroma’s van verse druiven en perzik. Opwekkend en puur fruitig van smaak. Intens sappig en met een mildzoete finale. Heerlijk om te drinken als verfrissend alcoholvrij aperitief of bij de borrel, kleine hapjes en fruitdesserts.
Halfzoete witte wijn met fruitige aroma's van appel, peer en perzik. Toegankelijk, sappig en mild van smaak. Geschikt als aperitief, maar ook te combineren met koude schotels (hors-d'oeuvre) of vis.
Flesinhoud: 1000 ml
Wel lekker borrelen of aperitieven, maar (even) geen alcohol? Probeer dan deze fijne, licht parelende alcoholvrije Zero Secco van Von Buhl! Von Buhl maakt voor deze Zero Secco eerst een halfdroge, frisse witte wijn van overwegend rieslingdruiven.
Verfrissende witte wijn uit Frankrijk, met een bloemig en muskaatachtig aroma. De smaak is soepel, elegant, sappig en toegankelijk: lekker als zomers aperitief of bij kleine hapjes.
Geurige en opwekkende lichtzoete Riesling met een aroma van geel fruit (perzik) en florale nuances. De smaak zet sappig en rond in met een licht zoetje en eindigt fris en aromatisch.
Franse witte wijn met de geur van rijp fruit en een lichtzoete, frisse smaak. Heerlijk bij verschillende soorten paté, maar gekoeld ook erg lekker als aperitief.
Aromatische en fruitige Zuid-Afrikaanse witte wijn van de bijzondere bukettraubedruif. Vanwege de lichtzoete smaak past deze wijn heel goed bij kruidige gerechten, zoals curry's of kipschotels.
Elke fles uit onze halfzoete witte wijn collectie van Jos Beeres is perfect voor die speciale gelegenheden of als een verfijnde keuze voor een avondmaaltijd. Combineer deze wijnen met lichte gerechten zoals salades, zeevruchten of Aziatische keuken voor een perfecte eetervaring.
Jos Beeres staat bekend om zijn expertise en passie voor wijnen. Met jarenlange ervaring in de wijnindustrie, garanderen wij wijnen die zowel de kenner als de casual drinker zullen bevallen. Onze selectie halfzoete witte wijnen is met zorg samengesteld, zodat u altijd een wijn vindt die bij uw smaak past.